Produkt bol úspešne pridaný! Zobraziť košík.
Domov / Blog / Ako predĺžiť životnosť jednorazovej ecigarety?

Ako predĺžiť životnosť jednorazovej ecigarety?

Aj váš vejp môže fungovať o niečo dlhšie, než si myslíte. Dokonca dlhšie, ako si to myslí výrobca. Ale má to jedno zlaté pravidlo. Musíte sa oň vedieť správne starať. Preto pre vás máme to-do list, s ktorým to hravo dáte.

 

Správne skladovanie je alfa a omega

Jednorazovú ecigaretu by ste mali mať odloženú na suchom mieste a mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. A je to presne kvôli tomu, aby sa nepálila. Extrémne teploty a slnečné lúče môže znehodnotiť e-liquid vnútri vejpu a výrazne skrátiť životnosť batérie. Ani jedno z toho predsa nechceme.

 

Mimo prevádzky vypnúť 

Niektoré jednorazové ecigarety s aktivujú jednoduchým vdýchnutím. Pokiaľ má aj vaša ecigareta takéto zapínanie, vždy si dvakrát skontrolujte, či ste ju po použití správne vypli. Aby sa nevybila skôr, než predpokladáte.

 

Ideálna teplota je izbová 

Extrémne teploty či chlad neprospievajú žiadnej ecigarete v našej ponuke. Našťastie, ak ju budete používať len pri izbovej teplote alebo za optimálnych teplotných podmienok počas roka, s najväčšou pravdepodobnosťou tým priamo ovplyvníte životnosť batérie vo vejpe a tým aj dĺžku používania vašej ecigarety.

 

Ecigaretou triasť nemusíte

Ecigarety nie sú ako iPody či iPhony, nemusíte nimi triasť, aby ste ich zapli. Obvykle stačí stlačiť jeden gombík, alebo sa na začiatku jendoducho nadýchnuť. Otrasy ecigaretám neprospievajú a dokonca ich môžu aj poškodiť. Mechanizmus v ich vnútri je totižto veľmi citlivý a presný. Ak teda neustále trasiete ecigaretou, rizkujete, že tým ovplyvnúte aj jej funkčnosť a výkonnosť.

 

Pozor, nehrýzť! 

Aj keď po vejpe siahate v stave nervozity, snažte sa náustok nehrýzť. Otvorením či poškodením vrchnej časti môže vniknúť dovnútra vzduch, ktorý by znehodnotil e-liquid vnútri, nehovoriac o riziku možného úniku samotného e-liquidu..

 

Pár školáckych chýb, ktoré sú no-go

 Každý vaper sa zvykne dopustiť niekoľkých prešľapov. Ak sa im chcete vyhnúť hneď na začiatku, pamätajte na to, že pri jednorazových cigaretách by ste mali dodržiavať tieto zásady:

 

● Vyhnúť sa častému odoberaniu náustka alebo ho hrýzť, pretože takto môže dôjsť k poškodeniu a pretečeniu e-liquidu.

 

● Jednorazovou ecigaretou netraste .

 

 ● Vysoké teploty škodia batérii aj e-liquidu. Preto nenechávajte vape bez dozoru dlhšie na slnku.

 

● Pozor na to, aby sa vejp nedostal do kontaktu s vodou či inými tekutinami.

 

Kontakty by mali zostať čisté

Aj ecigarety majú kontakty. A skontrolovať ich z času na čas je šikovné. Predĺžite tým totižto ich životnosť. Dôležité je najmä to, aby zostali čisté miesta medzi batériou a atomizérom. Stačí len suchá handrička či papierová vreckovka. Ale pozor, nepoužívajte vodu. Dbajte na to, aby bola jednorazová ecigareta vždy suchá. Hotovo. Toto bolo pár hackov, s ktorými predĺžite životnosť svojich jednorazových ecigariet. Ak sa vám predsa len stalo, že ste neopatrným zaobchádzaním svoje vejp poškodili, pohoda. Na Mypods zoženiete tie najlepšie labels vejpov na trhu za skvelé ceny.

 

Nájdite si vejp, ktorý vám najviac vyhovuje! Vyberte si zo širokej ponuky originálnych príchutí a nájdite výrobok podľa svojho vkusu a štýlu! Ponúkame len 100 % originálne a prémiové výrobky. Od 700 PUFF až po 8000 PUFF a viac ako 200 produktov, medzi ktorými si určite nájdete to svoje. Objavte možnosti vejpovania s Mypods.

 
 
 

Porozhliadnite sa a nájdite si ten, ktorý vám najviac vyhovuje! Vyberte si zo širokej ponuky vzrušujúcich príchutí a nájdite výrobok podľa svojho vkusu a štýlu! Ponúkame len 100 % originálne a prémiové výrobky.

Od 700 PUFF až po 8000 PUFF a viac ako 200 produktov, z ktorých si môžete vybrať!

Logo

Vitajte v Mypods Europe!

Na zobrazenie tejto stránky musíte byť plnoletí.

Nie