Produkt bol úspešne pridaný! Zobraziť košík.

100% originálne produkty

Domov / 100% originálne produkty

100% originálne produkty

Pozor na falzifikáty!

Výrobky MyPods patria k popredným značkám jednorazových vapiek na trhu, preto nie je divu, že sa ich mnohí ľudia snažia privlastniť a predávajú falošné výrobky.

Kvalitné, veľmi obľúbené a vyhľadávané výrobky popredných výrobcov sa, žiaľ, často stávajú obeťou falšovania. Bezohľadní výrobcovia a predajcovia sa snažia zaplavovať trh nekontrolovanými falzifikátmi.

Falšované zariadenia, niekedy s netesnými nádržami, chybnými batériami a nekontrolovaným obsahom e-liquidu, predstavujú pre kupujúcich a spotrebiteľov riziko, ktoré nikomu neodporúčame.

Preto dbáme nielen na kvalitu, ale aj na pravosť, takže v našej ponuke nájdete len 100 % originálne výrobky.

Odmietnite lacné, falošné a nebezpečné, neriskujte svoje zdravie kvôli niekoľkým nezodpovedným obchodníkom!
Aj vy si môžete ľahko overiť pravosť našich výrobkov!

Čiarový kód

Jedným zo znakov, že máte v ruke falošné zariadenie, môže byť čiarový kód na škatuli.

V prípade našich výrobkov je to pomerne jednoduché, majú jeden čiarový kód EAN na boku škatule, vedľa holografickej nálepky.

Overovací kód QR

Vyhľadajte nálepku s QR kódom, potom prejdite na stránku výrobcu s overením a zadajte kód pod QR kódom alebo ho jednoducho naskenujte, aby sa automaticky overil.

Ak je na zadanom QR kóde zobrazená červená nálepka "VAROVANIE" alebo bol viackrát overený, výrobok je falošný a nebezpečný. Jeho používanie sa v žiadnom prípade neodporúča!

Tieto výrobky nielenže poškodzujú výrobcu, ale netestované a nekvalitné vape zariadenia sú aj mimoriadne nebezpečné pre zdravie spotrebiteľov!
Najdôležitejšie pre náš tím je predávať len originálne a prémiové produkty!

Problematiku falšovaného tovaru berieme veľmi vážne a naším cieľom je zabezpečiť, aby si všetci spotrebitelia boli vedomí skutočností a nebezpečenstiev a mohli sa tak čo najlepšie rozhodnúť.

My v spoločnosti MyPods Europe sa usilujeme o to, aby sa EÚ stala nefajčiarskou a VY, naši zákazníci, ste pre nás stredobodom všetkého, čo robíme.

 

 

 

 

Chceme, aby bol zážitok z vapovania pre každého čo najbezpečnejší a najpríjemnejší, preto predávame len originálne, prvotriedne výrobky zakúpené priamo od výrobcov a autorizovaných distribútorov.

Buďte zodpovední a nakupujte len z dôveryhodných zdrojov. Chráňte sa pred nekvalitnými a nebezpečnými výrobkami od falšovateľov! #onlyoriginals

Logo

Vitajte v Mypods Europe!

Na zobrazenie tejto stránky musíte byť plnoletí.

Nie